İade ve Değişim

İADE VE DEĞİŞİM

Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak 28 Kasım 2013 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği gereğince çabuk bozulabilecek ürünlere ilişkin cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize bite@micaochocolates.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Almış olduğunuz ürün, kusurlu ya da yanlış bir ürün ise; ürünün ambalajını açmadan, ürünü tahrip etmeden, ürünü kullanmadan ve daha sonra tekrar satışına engel olmayacak şekilde teslim tarihinden itibaren onbeş (15) günlük süre içerisinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

 

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kargo firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp, kargo firmasına tutanak tutturunuz. Ürünü teslim aldığınız takdirde kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

Ürünlerin iadesinde kargo ücreti göndericiye aittir. İade etmek etmek istediğiniz ürünün tüm fatura nüshaları ile birlikte kargoda zarar gelmeyecek şekilde paketleyip bize gönderebilirsiniz. İade ürün bedeli, ürünler elimize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilir.×